Szukaj
ofert pracy
Coaching
i szkoła
sprzedaży
Rekrutacja i selekcja Tajemniczy
Klient

Rekrutacja - Porady dla kandydatów

Rekrutacja - ABC kandydata

Czy warto planować swoją karierę?

W naszej kulturze nie jesteśmy nauczeni planowania a jest to jedna z niewielu umiejętności czy też nawyków odróżniających ludzi sukcesu od przeciętnych. Planowanie niekoniecznie oznaczać musi zakładanie, że wszystko pójdzie w 100% zgodnie z założeniami. Planowania się uczy, buduje plany B,C,D i kolejne.

Jak napisać CV

Mało jest osób, które lubią pisać o sobie, jeśli jesteś skromny trudno zachować obiektywizm - a jeśli nie jesteś.. trudno zachować dystans i nie popłynąć z sukcesami, które nie zawsze zależały od Ciebie.

Przygotowania do spotkania

Jest! Udało się! Przeszedłeś przez pierwsze sito! Spośród dziesiątek aplikacji Twoja aplikacja została zauważona, przenalizowana i właśnie otrzymałeś/aś zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne. Zanim tryumfalnie wejdziesz do siedziby nowego pracodawcy musisz udowodnić, że to właśnie Ty nim jesteś - podobne zaproszenia otrzymało jeszcze wielu kandydatów...

Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa kwalifikacyjna jest złem koniecznym podczas szukania pracy, niezależnie od tego jak wysokie masz kwalifikacje do pracy, twoja osobowość i osobista prezencja wciąż bardzo się liczą.
Szukasz
handlowca?
dodaj
ogłoszenie
Załóż swój
profil
handlowca
Szukaj
handlowca