Handlowiec ds. OZE – Województwo Świętokrzyskie

  • 4 Eco sp. z o.o.
  • 14/04/2021
Inne Handlowiec Fotowoltaika

Opis

4 ECO Sp. z o.o. ,  jedna z największych firm w Polsce zajmujących się dystrybucją i instalacją fotowoltaiki oraz źródeł ciepła poszukuje:

HANDLOWCA DS. OZE – Województwo Świętokrzyskie

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa;
  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami;
  • realizacja celów sprzedażowych firmy;
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta;
  • dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy.

Dołącz do nas jeśli:

  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej – mile widziane;
  • potrafisz budować relacje z Klientem;
  • posiadasz zdolności negocjacyjne i interpersonalne;
  • cechuje Cię motywacja w działaniu oraz nastawienie na sukces.
  • Znajomość rynku instalacji fotowoltaicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia.

CV z dopiskiem „Handlowiec 4-ECO” prosimy przesyłać na adres:

 karina.kaniewska@4-eco.pl

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.