HR Sales Junior Manager

  • Eurolink Group Sp. zo.o.
  • Szczecin, Poland
  • 29/04/2021
Pełen etat Inne

Opis

  • Opis stanowiska

    • prezentowanie oferty Eurolink Group w całej Polsce
    • sprzedaż oparta na relacji
    • sprzedaż z dostępem do naszej bazy klientów
    • sprzedaż do wygenerowanych leadów
    • prowadzenie negocjacji, przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych
    • analiza i monitorowanie rynku pod kątem ogłoszeń o pracę, zapotrzebowania na pracowników tymczasowych, stałych i szkolenia
    • wykorzystywanie wszystkich narzędzi do kreowania relacji z klientem: udział w eventach branżowych, spotkania, telefony, maile, kontakt poprzez portale społecznościowe
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • współpraca z działami marketingu i operacyjnymi przy tworzeniu oferty
    • współpraca z działem rekrutacji i wspólne kreowanie strategii
    • identyfikacja i kreowanie nowych obszarów współpracy w oparciu o znajomość strategii, struktury i funkcjonowania biznesów Klientów
    • raportowanie do Zarządu

    Wymagania stanowiska

    • Relacyjność i umiejętność nawiązywania nowych kontaktów
    • Doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w branży HR
    • Mile widziana wiedza z zakresu lokalnego rynku pracy
    • Kreatywność, lekkość mowy
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Elastyczność i samodzielność w działaniu
    • Umiejętność dzielenia się wiedzą
    • Energia, ale tylko ta pozytywna :)
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy

    • Młody i zgrany zespół ludzi z pozytywnym spojrzeniem na świat
    • Pracę z przedsiębiorstwami na terenie całej Polski
    • Wynagrodzenie składające się z podstawy i atrakcyjnej prowizji
    • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.:, home office, wyjątkowe integracje i szkolenia